“Nuk do t’ia falë kurrë atë që ma bëri vjehrra pas momentit të lindjes” – Lajmi.net
“Nuk do t’ia falë kurrë atë që ma bëri vjehrra pas momentit të lindjes”
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 22:08, 10 October 2017
Vjehrra e një gruaje kishte bërë një veprim, të cilin gruaja thotë se nuk do t’ia falë gjatë tërë jetës.

Pasi që ishte motër medicinale, ajo kishte kartën e aksesit të saj të punës, transmeton Gazeta Shneta.

Në tregimin e gruas, thuhet se vjehrra ishte futur në pavijonin e bebeve, ku kishte marrur në dorë foshnjën pa lejën e nënës.

Ky veprim i vjehrrës, nënën e bëri mjaft të nevrikosur, e cila po thotë se përveç se e morri foshnjën pa leje, nuk shkoi as ta vizitonte dhe ta mbështeste emocionalisht.

Për t’i përkeqësuar gjërat, vjehrra ishte e pranishme dhe dëgjonte ndërsa doktori kishte diskutuar me gruan informacionin e ndjeshëm mjekësor dhe ndjenjat e saj të pakënaqësisë kishin qenë në rritje që nga ajo kohë.

Ne vetëm shpresojmë që ajo mund ta bëjë një diskutim të sinqertë me burrin e saj rreth pritjeve dhe dëshirave të lindjes përpara se të ngelë shtatzënë herën tjetër.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO