“Nuk do të transferohem në janar te Real Madrid” – Lajmi.net
“Nuk do të transferohem në janar te Real Madrid”
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 8:01, 6 December 2018
Real Madrid dëshiron që të bëjë edhe një transferim nga klubet amerikane.

Real Madrid dëshiron ta transferojë sulmuesin e Santosit, Rodrygo.

Por, sulmuesi i talentuar ka thënë se ai nuk do të transferohet në janar te skuadra spanjolle.

“Nuk mendojë se do të transferohem në janar te Real Madrid”, ka thënë Rodrygo, përcjell “lajmi.net”.

“Jam I fokusuar te Santos. Kur të vije momenti, do të mendojë për atë.

“Për momentin, vetëm dua t’i shijoj ndeshjet që i zhvillojë”, ka shtuar më tej sulmuesi brazilian. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO