Nuk do ta besonit po të mos ishte xhiruar – Lajmi.net
Nuk do ta besonit po të mos ishte xhiruar
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:45, 9 March 2018
Ka shumë gjëra të cilat na duken plotësisht të pamundshme të ndodhin, shkruan lajmi.net

Megjithatë, e vetmja mënyrë për të dëshmuar diçka është që të kemi prova. Dhe gjithsesi, prova më e mirë është xhirimi që mund të qarkullojë nëpër të gjithë botën.

Kështu mësojmë për sprovat nëpër të cilat kalojnë njerëzit, se si për një fije floku shpëtojnë nga vdekja e sigurt, se si ndeshen dhe ia dalin të ngriten në këmbë.

Surpriza të shumta në një përmbledhje  12 minutëshe, momente që nuk do të besonit se kanë ndodhur pa qenë aty realisht.

Tani e keni mundësinë ta shihni  gjithçka që është xhiruar. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3