Nuk do ta besoni se kush iu bashkua serialit ‘O sa mirë’ – Lajmi.net
Nuk do ta besoni se kush iu bashkua serialit ‘O sa mirë’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:40, 7 December 2017
Është një nga serialet me të ndjekura në vend.

Që nga koha e episodit të parë e deri më tani në ‘O sa mirë’ kanë kaluar për një nga episodë shumë emra të njohur nga skena e shoubizit dhe politikës, shkruan lajmi.net

Por, në një nga episodët që do transmetohet shpejt është dhe një mysafir shumë special.

Fjala është për kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Ramizi do bëhet pjesë e vetëm një episodi dhe duke ditur karakterin dhe anën e tij kur përdor humorin, kjo sfidë nuk do jetë shumë e vështirë për të./Lajmi.net/

screenshot_1

Fjalët kyçe: O sa mire, Ramiz Lladrovci

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2