Nuk do ta besoni se çka i tha Nora-Elvanës për albumin e ri – Lajmi.net
Nuk do ta besoni se çka i tha Nora-Elvanës për albumin e ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:01, 13 February 2018
Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar albumin e saj me të ri.

Fjala është për gjashtë këngët e lansuara ‘live session’ të cilat kanë marrë pëlqyshmerinë e madhe të publikut, shkruan lajmi.net

Paraqitja e Elvanës, tekstet e këngëve, interpretimi në formën më të mirë të mundshme, janë komentuar e vlerësuar nga gjithë publiku.

Por, jo vetëm ata kanë duartrokitur punën e saj.

Edhe kolegët e saj, veçanërisht Nora Istrefi, këngëtarja kosovare, ka komentuar Elvanën në një nga videot duke e uruar për albumin dhe duke i thënë se është e mahnitshme.

Duke qenë se shumë këngëtare kanë zili punën e njëra-tjetrës, në këtë rast Nora është treguar e sinqertë, pasi për një punë të madhe si Elvana që ka bërë, duhet lënë anash gjithë gjërat tjera dhe duhet vlerësuar!/Lajmi.net/

28124251_2486846044874215_2130437553_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO