Nuk do ta besoni sa e ka rrogën Smajlaj, atleti që bëri shqiponjen në Beograd (FOTO) – Lajmi.net
Nuk do ta besoni sa e ka rrogën Smajlaj, atleti që bëri shqiponjen në Beograd (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:36, 8 March 2017
Izmir Smajlaj ka një rrogë shumë më të vogël se që mund ta imagjinoni.

Izmir Smajlaj, i cili u shpall kampion i Evropës, pak ditë më parë në Beograd në disiplinën kërcim së gjati, ka një rrogë shumë më të vogël se që mund ta imagjinoni.

I ftuar në emisionin “Opinion”,  Smajlaj ka thënë se ai paguhet vetëm 400 mijë lekë të vjetra në muaj (300 euro).

Smajlaj gjithashtu ka bërë të ditur se stërvitet në kushte të vështira. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Izmir Smajlaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master