Nuk do ta besoni me çka është bartur Kupa e Kosovës pas ndeshjes Peja – Sigal Prishtina – Lajmi.net
Nuk do ta besoni me çka është bartur Kupa e Kosovës pas ndeshjes Peja – Sigal Prishtina
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:51, 19 February 2017
Sigal Prishtina e fitoi trofeun e parë këtë sezon, duke mposhtur në finalen e Kupës KB Pejën.

Ndeshjen e zhvilluar në palestrën ‘Minatori’ në Mitrovicë, u takoi kryeqytetasve me rezultat 77-66.

Për shkaqe sigurie, trofeu i Kupës së Kosovës për në Prishtinë është sjellë me veturë të policisë, e jo siç jemi mësuar që Kupa të jetë në autobusin e skuadrës triumfuese, raporton Lajmi.net.

Kujtojmë se ndeshjet e ‘Final Four’ nuk kanë kaluar pa incidente, kujtojmë përplasjen mes Plisave dhe Torcidës që ndodhi ditën e premte.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels