Nuk do ta besoni çka thotë Dafina Dauti për Adelina Ismailin (Video) – Lajmi.net
Nuk do ta besoni çka thotë Dafina Dauti për Adelina Ismailin (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:59, 12 September 2017
Adelina Ismaili është një nga këngëtaret më të komentuara.

Ajo shpesh është temë e njerëzve por, e komentuar është edhe nga koleget e saj, sidomos në intervista, shkruan lajmi.net

Duke qenë se është e para që ka sjell një frymë krejt ndryshe dhe të re në muzikën shqiptare, duke thyer shumë tabu, emri saj zë vend dhe është për t’u komentuar.

Në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’, ka qenë Dafina Dauti ajo e cila ka disa fjalë për Adelinën.

E se çka ka thënë ajo, kuptojeni në minutën 1:46 të videos më poshtë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: adelina, Dafina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble