Nuk do që vëllai i saj të rritet, arsyeja do t’ju prek zemrat tuaja (Video) – Lajmi.net
Nuk do që vëllai i saj të rritet, arsyeja do t’ju prek zemrat tuaja (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 12:59, 26 June 2017
Sadie quhet vajza e cila nuk do që vëllai i saj të rritet, shkruan lajmi.net

”Ai është shumë i këndshëm”, thotë ajo. Kjo është dhe arsyeja për të cilën do që vëllai i saj të mbetet i vogël gjithnjë.

Gjithashtu, ndër lotë, ajo thotë se dëshiron që të vdesë para se të mbush 100 vjeç.

Video të cilën do ta shihni më poshtë, do të ju prek zemrat tuaja. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO