Notat e futbollistëve: Tottenham – Juventus – Lajmi.net
Notat e futbollistëve: Tottenham – Juventus
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 22:56, 7 March 2018
Gonzalo Higuain, futbollisti i ndeshjes.

Juventusi është kualifikuar me përmbysje në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Juve ka triumfuar në Londër 2:1 ndaj Tottenhamit dhe gjeti kualifikimin pasi që sfida e parë në Itali ishte mbyllur 2:2.

Heung-Min Son kaloi vendësit në epërsi. Mirëpo, Juve shënoi me Gonzalo Higuain dhe Paulo Dybala.

Më poshtë i keni notat e lojtarëve. /Lajmi.net/

cats

Fjalët kyçe: Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball