Notat e futbollistëve: Roma – Shakhtar – Lajmi.net
Notat e futbollistëve: Roma – Shakhtar
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:57, 13 March 2018
Skuadra verdhekuqe ka eliminuar Shakhtarin në “Olimpico”.

Roma është kualifikuar në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Skuadra verdhekuqe ka eliminuar Shakhtarin në “Olimpico”.

Italianët fituan me rezultat minimal 1:0.

Vlera e golit si mysafir në humbjen 2:1 në Ukrainë, kualifikoi ekipin kryeqytetas.

Golin e vetëm dhe të fitores e realizoi Edin Dzeko.

Më poshtë i keni notat e lojtarëve. /Lajmi.net/

cats

Fjalët kyçe: Roma, Shakhtar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master