Notat e futbollistëve: Juventus – Tottenham – Lajmi.net
Notat e futbollistëve: Juventus – Tottenham
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:13, 13 February 2018
Notat e futbollistëve: Juventus - Tottenham
Gonzalo Higuain, futbollisti i ndeshjes.

Juventusi dhe Tottenhami kanë barazuar në ndeshjen e parë në Torino.

Rezultati final në shtëpinë e italianëve ishte 2:2.

Vendësit shënuan dy gola të shpejtë në 10 minutat e para me Gonzalo Higuain.

Megjithatë, Harry Kane dhe Christian Eriksen vendosën barazpeshën.

Më poshtë i keni notat e lojtarëve.  /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master