Notat e futbollistëve: Basel – Man City – Lajmi.net
Notat e futbollistëve: Basel – Man City
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:30, 13 February 2018
Sergio Aguero, futbollisti i ndeshjes.

Manchester City pothuajse ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Skuadra e Pep Guardiolas e shkatërroi Baselin në ndeshjen e parë.

City fitoi me rezultat të thellë, 4:0.

Golat u shënuan nga Ilkay Gundogan (2), Bernardo Silva dhe Sergio Aguero.

Më poshtë i keni notat e lojtarëve. /Lajmi.net/

cats

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan