Nora Istrefi zbulon disa sekuenca nga dueti me Skerdin – Lajmi.net
Nora Istrefi zbulon disa sekuenca nga dueti me Skerdin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:58, 7 December 2018
Nora Istrefi ka finalizuar projektin e saj më të ri.

Nora Istrefi për këtë projekt ka bashkëpunuar me Skerdi Agon dhe kënga mban titullin “M’ke mungu”, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje që ka postuar së fundi në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka zbuluar disa sekuenca nga klipi i ri.

Ajo edhe kësaj radhe vjen tejet atraktive në klip, kurse vëmendjen e merr ndryshimi në stilin e flokëve në një prej këtyre skenave.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Nora Istrefi është “As ni got”, që u prit mirë nga publiku. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO