Nora apo Era? Ja kë zgjedh Genci mes motrave Istrefi (Video) – Lajmi.net
Nora apo Era? Ja kë zgjedh Genci mes motrave Istrefi (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:40, 20 March 2017
Genc Prelvukaj ishte i ftuar në emisionin e showbizzit Mirage.

Ai kësaj radhe ishte pjesë e rubrikës ‘Kë zgjedh’ e cila vuri atë në siklet në disa minuta.

Genci u detyrua të zgjedhte mes motrave Istrefi.

Ndiqeni videon dhe shikoni çfarë tha ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Genc Prelvukaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion