Nokia sjell tri modele të reja në vitin 2018 – Lajmi.net
Nokia sjell tri modele të reja në vitin 2018
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:58, 11 October 2017
Nokia dhe HMD Global janë duke punuar në telefona të ri të mençur për vitin e ardhshëm.

Pas linjës së parë të telefonave për këtë vit, në fillim të vitit të ardhshëm priten të paktën tre telefona.

Në përgatitje janë telefoni premium Nokia 9, modeli Nokia 2. Raportet e reja sugjerojnë se Nokia po përgatit modelin e ri nga segmenti i mesëm – Nokia 7.

Sipas informacioneve të burimit të furnizuesit të kompanisë finlandeze, telefonat e ri arrijnë në fillim të vitit 2018, por data konkrete ende nuk është bërë e ditur.

Fjalët kyçe: Nokia, telefona Nokia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2