Nokautoi Klitschkon, ja çfarë bën tani Joshua (FOTO) – Lajmi.net
Nokautoi Klitschkon, ja çfarë bën tani Joshua (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:43, 6 May 2017
Anthony Joshua ka gjetur kohë për t'u argëtuar në jetën e natës pas fitores fantastike ndaj Wladimir Klitschkos me nokaut.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Anthony Joshua

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels