Noizy përfshihet edhe në tekste shkollore? Shikojeni çfarë thotë ai – Lajmi.net
Noizy përfshihet edhe në tekste shkollore? Shikojeni çfarë thotë ai
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:20, 12 October 2018
Reperi nga Shqipëria, Noizy tashmë e ka dëshmuar suksesin e tij në muzikë.

Lirshëm mund të thuhet se cilësohet si njëri nga reperët më të dashur për publikun e posaqërisht për gjeneratat e reja, shkruan lajmi net.

Së fundmi, ai ka befasuar me postimin e tij ku tregon se atë mund ta gjeni edhe në tekstet shkollore.

Nuk dihet se për cilin libër bëhet fjalë dhe as për çfarë klase, por në imazhin e postuar prej reperit shkruhet vetëm “në libra shkolle”.

Ai është bërë pjesë e një pyetësori ku nxënësit duhet të plotësojnë fjalën e zbrasur.

Sido që të jetë, Noizy edhe këtë vit ka korr suksese të mëdha me publikimin e projekteve të njëpasnjëshme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO