Noizy ofendohet rëndë nga fansi, komenti i tij nuk pritej – Lajmi.net
Noizy ofendohet rëndë nga fansi, komenti i tij nuk pritej
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:16, 14 June 2018
Reperi nga Shqipëria, Noizy është mjaft i dashur për publikun.

Që nga fillimi i karrierës ai ka arritur të rrëmbejë zemrën e publikut shqiptar duke u pëlqyer tejet shumë, shkruan lajmi net.

Mirëpo ka edhe prej tyre, që nuk pëlqejnë apo dëgjojnë muzikën që bën ku edhe nganjëherë shprehen përme rrjeteve sociale.

Kështu është rasti edhe në një imazh, kur një fans i ka komentuar Noizy-t ‘o laskar’, e që ky i fundit nuk ka lënë pa replikuar ‘o mami bukur, ta boj mamin e famshëm rri mir”, ka shkruar Noizy.

Ndryshe, reperi shqiptar pas tri projekteve të suksesshme sot publikon edhe këngën e re me reperin, Raf Camora. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO