Noizy i jep këtë epitet Dafinës, pas publikimit të këngës së re – Lajmi.net
Noizy i jep këtë epitet Dafinës, pas publikimit të këngës së re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:41, 5 August 2018
Dafina Zeqiri dje është rikthyer me këngë të re.

Kësaj radhe, këngëtarja ka bashkëpunuar me një reper, e që bëhet fjalë për Lumi B, shkruan lajmi.net.

Kënga me titull “Kalon” po pritet mirë në orët e para të publikimit, ndërsa dyshja kanë pranuar komente pozitive.

Edhe reperi Noizy ka shpërndarë këngën e re të Dafinës, duke i dhënë asaj përkrahjen për këtë projekt.

“Diva është rikthyer”, ka shkruar ai mbi video, duke e vlerësuar lart atë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO