Noizy dhe Rimz lansojnë këngën ‘No Drama’ – Lajmi.net
Noizy dhe Rimz lansojnë këngën ‘No Drama’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:22, 14 March 2018
Ka lansuar këngën e re.

Reperi Noizy në bashkëpunim me Rimz në kanalin Youtube kanë hedhur projektin e ri të titulluar ‘No Drama’,  shkruan lajmi.net

Kënga është lansuar vetëm në verisionin videotekst dhe nuk ka klip.

Muzika & teksti i këngës janë bërë nga vet Noizy dhe Rimz kurse producimi u bë nga Dj Aboom./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Noizy, Rimz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown