Noizy bën shaka me fansin e tij – Lajmi.net
Noizy bën shaka me fansin e tij
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:41, 13 January 2018
Është një nga reperët më të dashur për publikun.

Noizy kësaj here ka bërë një postim në rrjetet social që nuk është aspak për t’u lavdëruar, shkruan lajmi.net

Kjo se, ai ka shpërndarë një video, ku shihet një fans i tij duke kënduar disa nga këngët e Noizyt.

Për formën se si këndonte këngët e Noizyt personi në fjalë, erdhën shumë komente të ndryshme, duke e përqeshur!/Lajmi.net/

Pershendetje Pamela

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO