Njihuni me veturën e bukur Karma Revero (Foto) – Lajmi.net
Njihuni me veturën e bukur Karma Revero (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto 16:07, 18 May 2017
Karma Revero është një veturë mjaft e bukur dhe luksoze.

Me një motor 2.0-litërsh, kjo veturë prodhon 235 kuaj-fuqi, ndërsa shpejtësinë nga 0 deri në 100 km/h e arrin për 5.4 sekonda.

Edhe pse në shikim të parë kjo veturë duket sportive, ajo më shumë i përket segmentit Sedan, pasi ka katër dyer.

Çmimi për këtë veturë sillet rreth 130 mijë dollarë./Lajmi.net/

aaaaaaaaaa dddddddd eeeeeeeee untitled

Fjalët kyçe: Karma, revero

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper