Njihuni me qytetin më të ndyrë në botë, seks dhe alkool pa limit (Foto+16) – Lajmi.net
Njihuni me qytetin më të ndyrë në botë, seks dhe alkool pa limit (Foto+16)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 8:20, 19 April 2017
Këto foto tregojnë jetën e ndyrë në Pattaya në Tajlandë. Edhe pse shteti është munduar ta ndalojë, seksi dhe pijet aty janë pa limit.

Në këtë zonë nuk shikon asgjë tjetër veçse prostitute dhe lokale.

Autoritetet janë munduar ta kthejnë këtë zonë në një zonë familjare por ka qenë e pamundur, transmeton mapo.

“Unë dua që njerëzit të shohin se ne nuk jemi si ajo që ata thonë. Ne nuk po lejojmë prostitucion në këto vende argëtuese”, pati deklaruar në fillim të këtij muaji guvernatori Pakkaratorn Teianchai.

Fjalët kyçe: alkool, qytet i ndyrë, seks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble