Njihuni me kriminelët më qesharak në botë! (Foto) – Lajmi.net
Njihuni me kriminelët më qesharak në botë! (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:07, 19 April 2017
Disa foto të kriminelëve janë bërë virale prej pamjeve të çmendura që ata kanë treguar kur u arrestuan.

Për fatin e tyre të keq, janë kapur nga policia por kanë dhënë rezultate të mrekullueshme pasi kanë shkaktuar shumë të qeshura.

Disa duken me flokë të pakrehur, disa të pikturuar në fytyrë si dhe me veshje qesharake.

Fjalët kyçe: fytyra qesharake, kriminel

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper