Njihuni me gruan më të bukur në botë (Foto) – Lajmi.net
Njihuni me gruan më të bukur në botë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentLifestyleShowBiz 0:44, 21 April 2017
Revista prestigjioze amerikane "People" të mërkurën ka shpallur aktoren Julia Roberts për femrën më të bukur në botë për këtë vit

Aktorja Jula Roberta e ka fituar këtë çmim edhe katër herë të tjera këtë çmim.

Aktorja 49-vjeçare më herët këtë çmim e ka fituar në vitet 1991, 2000, 2005, dhe 2010.

Kjo është hera e 28-të që “People”, shpall femrën më të bukur në botë, ndërsa numri më i ri me Roberts në ballinë të saj do të dalë të premten. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan