Njihuni me elefantin që pikturon (Video) – Lajmi.net
Njihuni me elefantin që pikturon (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 10:39, 17 May 2017
Suda është elefant shumë i mençur, transmeton lajmi.net

Është 4 vjeç dhe është mësuar të pikturojë veten.

Ndodhet në kampin e elefantëve në Chiang Mai, Tajlandë. Shikoni videon. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: elefanti qe pikturon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble