Njihuni me 60 vjeçarin që vrapon i mbuluar nga arinjtë “teddy” – Lajmi.net
Njihuni me 60 vjeçarin që vrapon i mbuluar nga arinjtë “teddy”
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:29, 7 December 2018
Mosha nuk ka rëndësi kur keni pasion të veçantë për diçka.

Ai është 60 vjeçar, vjen nga Meksika dhe quhet Alejandro Ruiz.

Në secilën garë të vrapimit, Ruiz vesh një kostum 44 kile të bërë nga arushat “teddy” – kjo vetëm për t’i frymëzuar të tjerët të vrapojnë, transmeton Klan Kosova.

Në secilën garë Meksika mbushet me entuziastë të sportit. Megjithatë në mesin e turmës gjithmonë më i veçanti është “i riu” 60 vjeçar.

El-Peluches-Mexico-City-Mexico-Urquijo
El-Peluches-Mexico-City-Mexico-Urquijo
El-Peluches-Mexico-City-Mexico-Urquijo
El-Peluches-Mexico-City-Mexico-Urquijo

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO