Njihuni me burgjet më të këqija në botë (Video) – Lajmi.net
Njihuni me burgjet më të këqija në botë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:33, 7 January 2017
ilustrim
ilustrim
Çfarë ka brenda tyre, përpos kriminelëve dhe guardianëve?

Lajmi.net ua sjell videon në të cilën do të mësoni detaje mbi burgjet më të këqija në botë.

Se çfarë është gjetur, çfarë ka ndodhur, pse e kanë marrë emërtimin të tillë, duke u veçuar nga të gjitha burgjet tjera në botë, mësojeni përmes videos më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Burgje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble