Njësia Speciale te rrethi i flamurit në Prishtinë (Foto) – Lajmi.net
Njësia Speciale te rrethi i flamurit në Prishtinë (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 18:03, 13 February 2018
Në orët e mbrëmjes, forca të shtuara të Policisë janë prezente në afërsi të “Rrethit”.

Pikërisht në zonën ku po pritet vendosja e flamurit të Kosovës brenda pak minutash.

Një gjë të tillë ka dhënë urdhër edhe kryeministri Haradinaj.

Lajmi.net ka siguruar disa fotografi nga vendi ku shihen njesitet speciale.

Gazetarët nga vendi ngjarjes raportojnë se aktualisht situata është e qetë.

Gjatë natës së mbrëmshme ka pasur thirrje të disa qytetarëve që ta pengojnë vendosjen e flamurit të Kosovës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO