Njeriu gjen gjarpërin duke ngrënë të brendshmet e gruas në dhomën e gjumit /VIDEO – Lajmi.net
Njeriu gjen gjarpërin duke ngrënë të brendshmet e gruas në dhomën e gjumit /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:12, 12 July 2018
Një njeri i Tajlandës kapi videon e një gjarpri që gjeti në dhomën e tij të gjumit që kishte gëlltitur pjesërisht një pjesë e të brendshmëve të gruas së tij.

Sakda Lasada, 35 vjeç, tha se mbërriti në shtëpinë e tij në Ubon Ratchathani dhe zbuloi një gjarpër në dhomën e tij të gjumit.

Burri e tërhoqi nga bishti gjarprin dhe zbuloi se zvarraniku kishte gëlltitur një pjesë të madhe të këmishës mëndafshi të gruas së tij, transmeton lajmi.net.

” Unë mendoj se gjarpri u ndje pak i sëmurë. Nuk është ushqimi normal që hanë. Do të ishte shumë e vështirë për të që të tretet. Ai mund të kishte probleme nëse nuk i nxirnim atë, “tha Sakda.

Sakda tha se ai e liroi gjarprin jashtë shtëpisë së tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO