Njerëzit e izoluar të Kosovës (Video) – Lajmi.net
Njerëzit e izoluar të Kosovës (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 23:47, 16 March 2017
Kushtet dhe mënyra e jetesës së tyre, lë shumë për të dëshiruar, për komunitetet Romë Ashkalinjë e Egjiptian në Kosovë.

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball