Një zgjidhje gjeniale (por e dhimbshme) për të mos ngatërruar më vitin – Lajmi.net
Një zgjidhje gjeniale (por e dhimbshme) për të mos ngatërruar më vitin
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:28, 9 January 2018
Janë ditët e para të janarit dhe shumë prej nesh nuk janë mësuar ende me “2018”, të paktën në tastjerën e kompjuterit.

Për të gjithë ata që pa vetëdije vazhdojnë të shtypin “7” në vend të “8” në tastjerat e tyre për shkresa të ndryshme ku duhet edhe data, mbërrin një zgjidhje origjinale, por e dhimbshme.

Një përdorues i Reddit, me emrin “ol_norm” ka shpërndarë në këtë rrjet metodën e tij, ku mbi butonin e “7”-s është vendosur një gozhdë, që me siguri të kujton 2018.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO