Një vajzë e ‘llastuar’ si Morena! E bën edhe këtë – Lajmi.net
Një vajzë e ‘llastuar’ si Morena! E bën edhe këtë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:51, 12 June 2018
Morena Taraku shquhet për jetën super-luksoze.

Tashmë këtë është duke e shfaqur edhe në rrjetet sociale, e cila nuk lë ditë pa publikuar imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net.

Përpos atyre fotografive të ‘nxehta’, Taraku nganjëherë tregon edhe më shumë nga vetja e saj, siç është rasti në këtë të fundit.

Ajo është ulur dhe para vetes ka një numër të madh të ëmbëlsirave, me të cilat bën veprime të ‘pahijshme’.

“Jam duke ardhur, kur miqtë ju ftojnë të dilni jashtë ndërkaq ti je duke ngrënë, vajzat #e dashuruarpasushqimit, e dashuruarpasçokolladave”, ka shkruar ajo.

“Femnat”, është kënga e fundit që e ka sjell në bashkëpunim me DJ Dagz dhe DJ Pm, nga ana tjetër lidhja e saj me Sasha Sobhanin bëri bujë të madhe në media. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO