Një tjetër lojtar i Bayernit transferohet te Juventusi (FOTO) – Lajmi.net
Një tjetër lojtar i Bayernit transferohet te Juventusi (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSerie ASport 17:22, 21 August 2017
Renato Sanches mund të bëhet futbollisti i radhës i Bayern Munich që transferohet te Juventusi.

Pas Douglas Costas, edhe portugezi i ri dhe i talentuar mund t’i bashkohet skuadrës kampione nga Italia.

Lajmi bëhet i ditur nga ‘Gazzetta Dello Sport’, përcjell lajmi.net.

Juventus do të shfrytëzojë raportet e mira me Bayernin, për të arritur deri te Sanches, ku fillimisht kërkojnë huazimin e tij për një sezon./Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown