Një shqiptar në mesin e 10 transferimeve të dështuara – Lajmi.net
Një shqiptar në mesin e 10 transferimeve të dështuara
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 20:21, 1 March 2017
Kur kemi hyrë në fazën finale të sezonit në futboll, ‘Goal.com’ ka bërë një listë me lojtarët që kanë dështuar te skuadrat e reja.

‘Goal.com’ ka zgjedhur 10 transferimet e dështuara që u bënë afatin e fundit kalimtar veror.

Në këtë listë bën pjesë edhe Granit Xhaka, që nga Borussia Monchengladbach u transferua te Arsenali.

Paco Alcacer – Valencia – Barcelona (£25.5m)

Joey Barton – Burnley to Rangers (i lirë)

Gabigol – Santos – Inter (£25m)

Gerson – Fluminense – Roma (£14m)

Andre Gomes – Valencia – Barcelona (£30m)

Jese Rodriguez – Real Madrid – PSG (£21.25m)

Andre Schurrle – Wolfsburg – Dortmund (£25.5m)

Moussa Sissoko – Newcastle – Tottenham (£30m)

Granit Xhaka – Borussia Monchengladbach – Arsenal (£35m)

Simone Zaza – Juventus to West Ham (huazim)/Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fjalët kyçe: Granit Xhaka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan