Një propozim nën dritën e yjeve (FOTO) – Lajmi.net
Një propozim nën dritën e yjeve (FOTO)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:43, 15 February 2017
Vergio Montufar Codoner postoi propozimin më piktoresk të të gjitha kohërave. Fotografi i pamjeve astronaute ka planifikuar një udhëtim romantik për në Cabo Raso në Argjentinë.

Ai çoi të dashurën e tij Barby dhe i propozoi martesë nën dritën e yjeve në Rrugën e Qumështit. ‘Unë jam përpjekur të jem krijues, romantik, eksklusiv dhe një shkencëtar por me magji në zemër,’- tha i entuziazmuar fotografi.

Fjalët kyçe: Propozim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master