Një partner si Stresi, kështu i përgatit ushqimin të dashurës – Lajmi.net
Një partner si Stresi, kështu i përgatit ushqimin të dashurës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:22, 13 January 2018
Reperi Stresi është një ndër artistët më të komentuar të estradës sonë.

Gjatë vitit 2017, ai kishte njoftuar se u nda nga e dashura, por fillimi i 2018-ës,  bëri që dyshja të harrojnë mosmarrëveshjet, shkruan lajmi.net.

Këto ditë, ai ka postuar disa imazhe përmes të cilave ka treguar edhe se sa romantik është ai si partner.

Së fundi, e dashura ka filmuar atë duke përgatitur ushqimin, e që nga këndi i kuzhinës dukej si një profesionist i vërtetë që po përgatiste diçka të shijshme.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Stresi është “Sa herë e don”, këngë kjo që erdhi në bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe Flor Banën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO