Një orë për 6 sekonda, njihuni me këto kryevepra (Video) – Lajmi.net
Një orë për 6 sekonda, njihuni me këto kryevepra (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentFunKulturë/ArteKuriozitete 20:34, 13 May 2017
Ky artist shpenzon orë të tëra për të realizuar një video 6 sekondëshe.

Pinot Ichandardi është një artist, i cili i ndan figurat në copëza dhe i gjiron ato me vine app, transmeton lajmi.net

Një klip në kohë shumë të shkurtër, merr kohë më shumë se një orë.

“Koha ikën fluturim kur gjirohen kryeveprat e vogla” thuhet në përshkrimin e videos së tij, të cilën ju ftojmë ta ndiqni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Artist, kryevepra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion