Një nënë e kujdesshme si Adelina, këtu e dërgoi djalin – Lajmi.net
Një nënë e kujdesshme si Adelina, këtu e dërgoi djalin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:01, 17 September 2018
Adelina Tahiri ka pak ditë që është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja solli në jetë një djalë, të cilin bashkë me bashkëshortin vendosën ta pagëzojnë Jon, shkruan lajmi.net.

Ajo i është përkushtuar tërësisht rritjes së tij, andaj ka lënë pas çdo aktivitet në profesion.

Së fundi, Adelina nxori djalin për ta shëtitur në natyrë, andaj i postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo u tregua e kujdesshme andaj nuk preferoi që t’ia zbulojë fytyrën djalit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO