Një mashkull ia preku gruan në prani të tij, reagon keq ‘Kemali’ (Foto) – Lajmi.net
Një mashkull ia preku gruan në prani të tij, reagon keq ‘Kemali’ (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:07, 13 September 2017
Burak dhe Fahriye janë çifti që më së paku e ekspozojnë lidhjen e tyre në rrjetet sociale, por kjo nuk do të thotë që ata nuk e dojnë njëri-tjetrin.

Çifti shpesh edhe pozojnë së bashku për reklama të ndryshme në Turqi. Në parapërgatitjet që bëhen para se të fotografohen, ata kanë shumë asisestentë që i ndihmojnë për poza korrekte, shkruan orainfo. Por, për Kemalin është e padurueshme që një mashkull ta prekë gruan e tij qoftë edhe për ushtrim profesioni.

Të paktën reagimi i tij në këtë e thotë se ai është një xheloz kur është në pyetje Fahriya.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO