Një mama seksi si Zaimina! ‘Ndez’ rrjetin – Lajmi.net
Një mama seksi si Zaimina! ‘Ndez’ rrjetin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:32, 10 August 2018
Zaimina Vasjari po tregon se format e saj atraktive janë në top-formë.

Ajo në janar të këtij viti u bë nënë për herë të parë e cila solli në jetë, vajzën që e ka pagëzuar me emrin, Khloe, shkruan lajmi net.

Dhe tani, Vasjari pushimet është duke i bërë në shtëpinë e saj nga e cila po sjell pamje dhe video të llojllojshme. Në një foto të fundit këngëtarja shqiptare mahnit me linjat trupore në një palë bikini bordo.

Pak muaj prej se është bërë nënë por Zaimina lirshëm mund të thuhet se është në formën e duhur për të rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Nga ana tjetër, në projekte muzikore ka kohë që nuk ka qenë aktive që të mos themi se e ka lënë muzikën krejtësisht. /Lajmi.net/

Pa pa fare 🙈🤣

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO