Një mama seksi si Zaimina! Merr rreze dielli bashkë me vajzën në pishinë – Lajmi.net
Një mama seksi si Zaimina! Merr rreze dielli bashkë me vajzën në pishinë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:46, 29 July 2018
Zaimina Vasjari është në mesin e artisteve me linjat më perfekte trupore.

Këngëtarja edhe pse është nënë e një fëmije, ajo vazhdon të jetë në top-formë gjatë gjithë kohës, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi në rrjete sociale, përmes të cilave ka treguar se po shijon kohën e nxehtë bashkë me Khloe.

Ajo dukej për mrekulli e veshur në bikini, që i vinin në pah format trupore, ndërsa edhe kësaj radhe nuk preferoi ta zbulonte fytyrën e vajzës.

Kujtojmë që prej kohësh, Zaiminën nuk e kemi parë të jetë aktive në muzikë. /Lajmi.net/

🦄

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO