Një kanadeze ‘ngre’ temperaturat në Kore (Foto) – Lajmi.net
Një kanadeze ‘ngre’ temperaturat në Kore (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 13:14, 13 February 2018
Ajo cilësohet si ‘Mbretëresha e Fitnesit’, ndërsa ka një audiencë spektakolare në Instagram, me plot 2.9 milionë ndjekës.

Nataline Gauvreau nga Kanadaja ka njoftuar mbërritjen e saj në Korenë e Jugut, ku po mbahen Lojërat Olimpike Dimërore.

Prania e 33-vjeçares ka tërhequr vëmendjen dhe ka ‘rritur temperaturat’ në Peyongchangun e ftohtë.

Nataline është bërë e njohur edhe për faktin se refuzoi t’i përgjigjej ngacmimeve të Cristiano Ronaldos, rreth 10 vite më parë.

03-4 04-4 05-5 06-4 07-4 08-5 09-5 10-18 11-22 12-15 13-12 14-10 15-10 16-10 17-9 18-5 19-4 20-3 21-2 22-10 23-2 24-1 25 26-1 27-1 28-1 29-1 30-2 31-1 32-1 33-4

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO