Një gjyshe të tillë nuk e keni parë ndonjëherë! Ja si i çmend meshkujt, plasin ofertat për seks e martesë (FOTO) – Lajmi.net
Një gjyshe të tillë nuk e keni parë ndonjëherë! Ja si i çmend meshkujt, plasin ofertat për seks e martesë (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:57, 11 February 2018
Gjyshja më glamuroze e Britanisë është “përmbytur” me oferta për martesës pasi u bë e njohur në media sociale muajin e kaluar.

Fanatikja e kikbox Carrie Hilton, 36 vjeç, u bë e famshme pasi vajza e saj 17-vjeçare Clarice, e cila Carrie e lindi kur ishte 18 vjeç, lindi një fëmijë – Jessica.

Menaxherja e shitjeve e mediave në Bolton është ndoshta gjyshja më e re e Britanisë.

“Unë kam pasur shumë mesazhe nga admiruesit. Shumica e tyre kërkojnë takime ose seks. Unë kam pasur edhe disa meshkuj që kërkonin të martoheshin me mua, “tha ajo.

Carrie ka marrë mesazhe nga burrat në Spanjë, Turqi, Greqi dhe madje edhe në Tajlandë./lajmifundit.al


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO