“Një ëndërr tjetër u realizua, ndjenjë e pabesueshme” – Lajmi.net
“Një ëndërr tjetër u realizua, ndjenjë e pabesueshme”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:51, 7 December 2017
Cristiano Ronaldo ka shfrytëzuar edhe rrjetet sociale për të folur pas pranimit të Topit të Artë për vitin 2017.

Sulmuesi i Real Madridit arriti përsëri të mposht në garë rivalin e tij të madh, argjentinasin Lionel Messi, i cili përfundoi në vendin e dytë, ndërsa në vend të tretë u radhit Neymar.

Pas fjalëve të para të thëna pas pranimit të trofeut në Kullën e Eifelit në Paris, Ronaldo ka shkruar edhe në rrjetet sociale.

“Një ëndërr tjetër u realizua. Ndjenjë e pabesueshme. Faleminderit familjes, miqve, shokëve të ekipit, trajnerëve dhe të gjithë atyre që qëndruan pranë meje përgjatë viteve”, ka shkruar Ronaldo në rrjetet sociale.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball