Një e mitur në Prishtinë dyshohet se u keqpërdor seksualisht – Lajmi.net
Një e mitur në Prishtinë dyshohet se u keqpërdor seksualisht
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:37, 4 October 2018
Një vajzë e moshës së mitur, e raportuar e zhdukur është gjetur nga babai.

Në deklarimin e saj të dhënë në prani të punëtorit të QPS-së, ajo ka thënë se ka bashkëjetuar me vetëdëshirë me personin e dyshuar, mashkull.

“Viktima moshë e mitur e raportuar e zhdukur është gjetur nga prindi-babai i saj me ç’rast në deklarimin e saj të dhënë në prani të punëtorit të QPS-së, ka deklaruar se ka bashkëjetuar me vetëdëshirë me personin e dyshuar mashkull K/Shqiptar. Pas intervistimit në prani të avokatit mbrojtës dhe me vendimin e prokurorit, i dyshuari lirohet, rasti iniciohet dhe mbetet nën hetime”, thuhet në raportin e Policisë./Lajmi.net/.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO