Një baba i përkushtuar si Patrisi i Tunës (Foto) – Lajmi.net
Një baba i përkushtuar si Patrisi i Tunës (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:13, 19 May 2017
Altuna Sejdiu-Tuna dhe parneri i saj Patris Berisha së fundi janë bërë prindër të vogëlushit Tian.

Ditët e para si prind Tuna dhe Patrisi po i shijojnë duke u përkujdesur për vogëlushin, shkruan lajmi.net.

Ajo që të bën më së shumti përshtypje është kujdesi i Patrisit ndaj Tianit të vogël, i cili shpeshherë po publikon foto pranë djalit.

Së fundi, Patrisi ka publikuar disa imazhe bashkë me djalin e tij në park duke u kujdesur për ta ushqyer atë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Patrisi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown