Nissan ndërron gomat me ski – Lajmi.net
Nissan ndërron gomat me ski
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:39, 6 February 2018
Nissan ka zbuluar konceptet e makinave të reja, 370Zki dhe Armada Snow Patrol, disa ditë përpara Panairit të Çikagos.

Mjetet janë menduar për terrene me dëborë.

Ato janë frymëzuar nga 370Z, përkatësisht Armada SUV.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball