Nissan ndërron gomat me ski (Foto) – Lajmi.net
Nissan ndërron gomat me ski (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 11:15, 7 February 2018
Nissan ka zbuluar konceptet e makinave të reja, 370Zki dhe Armada Snoë Patrol, disa ditë përpara Panairit të Çikagos.

Mjetet janë menduar për terrene me dëborë dhe janë frymëzuar respektivisht nga 370Z dhe Armada SUV.

370Zki bie më shumë në sy pasi në vend të rrotave ka ski të mëdha.

Fjalët kyçe: goma, Nissan, ski

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool